Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız veya sitemizin sorumluluk reddi beyanı hakkında sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorumluluk Reddi Beyanımız Ücretsiz Sorumluluk Reddi Oluşturucu‘nun yardımıyla oluşturuldu.

Avrupa Kamyonları için Sorumluluk Reddi Beyanları 3

Bu web sitesindeki – https://truckersofeurope3.com.tr/ – tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. Trucks of Europe 3 bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (Trucks of Europe 3) bulduğunuz bilgilere göre gerçekleştireceğiniz her türlü eylemin riski kesinlikle size aittir. Trucks of Europe 3, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı hiçbir kayıp ve/veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içeriklere yönelik bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik önceden haber verilmeden değiştirilebilir ve ‘kötü’ giden bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan bu durum gerçekleşebilir.

Ayrıca web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve şartlarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir işe girişmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanarak sorumluluk reddi beyanımızı ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.